Egyelőre…
Egyelőre ismerkedem a rendszerrel. Látom, hogy alakíthatom, formálhatom a megjelenési felületet, de még nem tudom melyik „szakkifejezés” mit takar; próbálgatom.A szövegszerkesztésnél is sok a lehetőség, apránként rájövök dolgokra, de látom, sok időt kell rá szánnom, hogy minden gyorsan és természetesen működjön.Nem baj.Lényeg, hogy szívesen bíbelődöm vele, mikor cseppnyi szabadidőmben idejutok.... Tovább »
